هافمن سرویس

هافمن سرویس یکی از خدمات عالی شرکت پنجره المان میباشد شما با تماس با شرکت المان و دادن مشخصات پنجره خود  میتوانید سریع از قیمت پنجره خود اطلاع کسب کنید.

درخواست مشاوره هافمن سرویس

از درها و پنجره های قدیمی خود خسته شده اید و تصمیم دارید بدون تخریب درها و پنجره های UPVC را جایگزین آنها کنید؟ آیا قصد خرید درب و پنجره های UPVC برای ساختمان جدید خود را دارید؟ تبریک می گویم ، شما اولین قدم را به درستی برداشته اید. در اینجا یک سرویس مشاوره تخصصی کاملاً رایگان برای بزرگترین و پرافتخارترین تولید کننده مشخصات در ایران ارائه شده است. با پر کردن فرم مشاوره “خدمات هافمن” پاسخ کلیه سوالات خود را در مورد قیمت ، کیفیت ، نصب و مزایای درب و پنجره های UPVC دریافت خواهید کرد. هنگام انتخاب نوع عملیاتی که درخواست می کنید ، منتظر تماس مشاوران هافمن سرویس پنجره المان باشید.

 

تعویض پنجره قدیمی با یک دیوار دو و سه گانه بدون ساخت و ساز


خلاصه:
اما یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود شما همیشه در فکر تعویض پنجره قدیمی نباشید ترس از ساخت و ساز است. ساختن خانه با یک کودک کوچک می تواند یک کار ترسناک باشد.برای شخصی که کارمند یا دانشجو است و وقت زیادی ندارد ، ساخت و تعویض یک پنجره قدیمی می تواند یک کار ترسناک باشد. فقط از ساخت خوب صرف نظر کنید و پنجره قدیمی را با دو جداره جایگزین کنید.

 

هافمن

تیم هافمن به عنوان اولین تولید کننده پروفیل های لاستیکی و سری 70 در ایران ، مصمم است که با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی ، به آسایش و امنیت خانه های مدرن ایرانی بپردازد.

هافمن ، تولید کننده پروفیل های کلاس UPVC با فناوری روز ، در سال 2007 فعالیت خود را در یک خط تولید 6000 متر مربع در تبریز و چهار خط اکستروژن آغاز کرد. ظرفیت تولید اولیه هافمن 7200 تن بود ، اما در سال های 2014 و 2015 ، با اجرای برنامه توسعه این شرکت ، پنج خط اکسترودر جدید به خط تولید اضافه شد و ظرفیت سالانه به 17000 تن افزایش یافت

برای مطالعه بیشتر :  تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *