قیمت توری پلیسه جزء مواردی می باشد که برای خریداران این محصول دارای اهمیت می باشد . زیرا توری پلیسه امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و محبوبیت بسیار زیادی بین افراد دارد .

همچنین قیمت توری پلیسه به عوامل مختلفی بستگی دارد . مهم ترین این عوامل اندازه قاب پنجره می باشد . ما در ادامه در رابطه با قیمت توری پلیسه بیشتر با شما صحبت می کنیم .

قیمت توری پلیسه

قیمت توری پلیسه باید توسط کارشناسان و متخصصان مربوط به این حوزه برآورد شود . زیرا این کار نیازمند به بررسی قاب پنجره و اندازه گیری های دقیق دارد . همچنین افرادی که نصب توری پلیسه را انجام می دهند ، باید افراد متخصص و با تجربه باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهند .

به طور کلی باید بگوییم که قیمت توری پلیسه برای پنجره دو جداره ، آنقدر ها هم بالا نیست . اما باید حواستان باشد ، که هنگام خرید توری پلیسه ، حتما جنس با کیفیت را خریداری کنید .

در غیر این صورت بعد از گذشت چند سال ، مجبورید که به زودی آن را کاملا تعویض کنید ، زیرا امکان تعمیر توری پلیسه وجود ندارد .

برای مطالعه در مورد قیمت پنجره دوجداره وین تک روی لینک سبزرنگ کلیک کنید

 

 

قیمت توری پلیسه

دلالیل محبوبیت توری پلیسه چیست ؟

توری پلیسه ، توری ای از جنس فلز می باشد که برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل ساختمان طراحی شده است . این نوع توری به صورت آکاردئونی یا در واقع همان حالت پلیسه ( تا شو ) ، باز و بسته می شود 

و همین موضوع باعث شده تا طرفداران بسیار زیادی پیدا کند و در سال های اخیر بتواند فروش بسیار خوبی داشته باشد . هزینه ای که برای خرید توری پلیسه انجام می دهید ، یک کار کاملا اقتصادی می باشد 

زیرا بهترین روش برای جلوگیری از ورود حشرات محسوب می شود و در مقایسه با روش های دیگر بسیار منطقی تر می باشد .

همچنین توری پلیسه هایی که جدیدا تولید می شوند ، نسبت به مدل های قدیمی تر خود ، دارای کیفیت بالاتری می باشند و برای ساخت آن ها از مواد اولیه با کیفیتی استفاده می شود ، در نتیجه باعث شده است تا توری پلیسه های جدید ، در برابر پوسیدگی و آفتاب ، مقاومت بیشتری داشته باشند . استفاده از توری پلیسه ای باعث شده تا شما مجبور نباشید مثل قدیم از توری های فلزی قدیمی که تحت تاثیر باران یا آفتاب ، زنگ می زدند ، استفاده کنید ، در صورتی که این نوع توری پلیسه به راحتی تمیز می شود و هیچ یک از مشکلات توری قدیمی را ندارد . همچنین توری های ثابت قدیمی ، از لحاظ زیبایی ضعف بسیار زیادی دارند ، در صورتی که توری پلیسه ای کشویی ، به راحتی باز و بسته می شود و از لحاظ ظاهری نیز زیبا هستند .

عوامل تاثیر گزار روی قیمت توری پلیسه

 اندازه قاب پنجره ( ابعاد چهارچوب پنجره )
 متریالی که برای تولید توری پلیسه استفاده شده ( هرچه قدر متریال به کار رفته در توری پلیسه دارای کیفیت بیشتری باشد ، توری پلیسه با کیفیت تر خواهد بود ، در نتیجه همین مسئله روی قیمت نهایی نیز تاثیر می گذارد )
 نوع و جنس پنجره
 میزان زمان مورد نیاز نصاب برای نصب توری پلیسه ( شرایط نصب )
 تعداد پنجره هایی که نیاز به نصب توری پلیسه دارند ( هر چه تعداد پنجره ها بیشتر باشد ، هزینه ها دارای تخفیف بیشتری خواهند بود )
 برند توری پلیسه
 هزینه ی حمل و نقل و ایاب ذهاب
 هزینه ارسال توری پلیسه ای متناسب با مسافت منزل شما از مرکز خریداری شده توری پلیسه

نحوه ی محاسبه ی دقیق قیمت توری پلیسه

برای این که هزینه ی دقیق نصب توری پلیسه مشخص شود ، باید تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره شد ، توسط کارشناس متخصص بررسی شود و در نهایت قیمت دقیق برای انجام این کار به شما اعلام شود . همچنین پنجره مورد نظر به طور کامل بررسی می شود و میزان سهولت یا سختی نصب توری نیز برآورد می شود ، زیرا این مورد نیز روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد .
اما اگر شما عزیزان تمایل دارید تا به صورت حدودی از قیمت توری پلیسه و نصب آن بر روی پنجره مورد نظرتان مطلع شوید ، تنها کافیست تا عکس پنجره مورد نظر و ابعاد پنجره را به شماره واتس اپ ما بفرستید تا کارشناسان ما حدود هزینه ها را به شما اعلام کنند . در واقع این روش ، یکی از ساده ترین کار های ممکن جهت تخمین هزینه ی توری پلیسه می باشد . همچنین لازم به ذکر است که در صورتی که تمایل داشته باشید تا پنجره های بیشتری را مجهز به توری پلیسه کنید ، تخفیف مناسبی برای شما در نظر گرفته خواهد شد . زیرا هزینه های مربوط به حمل و نقل و رفت و آمد تکنسین ، برای چندین توری پلیسه ، به نسبت یک توری برای یک پنجره ، سر شکن می شود ، در نتیجه این تخفیف به نفع مشتری نیز خواهد بود .

 

 

قیمت توری پلیسه

 

انواع توری پلیسه

1) توری پلیسه مگنتی
2) توری پلیسه تک فریم
3) توری پلیسه دو فریم

توری پلیسه مگنتی

بسیاری از افراد بخاطر نصب بسیار راحت و جدا کردن راحت توری پلیسه مگنتی ، تمایل دارند تا از این نوع توری پلیسه استفاده کنند . البته همان طور که می دانید قیمت توری پلیسه ای مگنتی نیز به متراژ و به برند تولید کننده ی این نوع توری پلیسه بستگی دارد . همچنین در صورت استفاده از این نوع توری ، می توانید به راحتی آن را در فصول زمستان یا پاییز جدا کنید .

همچنین از این نوع توری علاوه بر پنجره ، برای درب نیز استفاده می شود . این نوع توری برای درب و پنجره های آلومینیومی بسیار مناسب و پر کاربرد می باشد . همچنین قیمت توری پلیسه ای با قیمت توری پلیسه ای مگنتی متفاوت می باشد . این نوع توری خاصیت مغناطیسی دارد و با نزدیک کردن فریم توری ، به چهارچوب آهنی درب و پنجره می چسبد . در این صورت دیگر نیازی به استفاده از پیچ نمی باشد . اما این نوع توری تنها برای درب و پنجره های آلومینیومی مناسب می باشد و برای درب و پنجره هایی از جنس های دیگر کاربرد ندارد .

توری پلیسه تک فریم

توری پلیسه تک فریم اصولا برای پنجره های قدیمی به کار می رود . به عبارتی پنجره های آهنی قدیمی ، مانند پنجره های دو جداره ی امروزی ، جایی برای قرار گرفتن توری پلیسه ای جدید ندارند ، در نتیجه برای این نوع از پنجره ها از توری پلیسه تک فریم استفاده می شود .

توری پلیسه دو فریم

توری پلیسه دو فریم برای برخی از پنجره های آهنی که نا هموار می باشند ، استفاده می شوند .

در این نوع پنجره ها ، برای نصب توری پلیسه ، باید از دو فریم استفاده کنید .

برای این منظور باید ابتدا از یک فریم ساده با توری و

سپس از یک توری دیگر ، بدون فریم استفاده کنید .

توری دوم ، روی فریم اول نصب خواهد شد .

همچنین هنگام نصب باید دقت فراوانی صورت گیرد و دو فریم کاملا روی یکدیگر قرار بگیرند .

در نتیجه این کار باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود ،در غیر این صورت ظرافت لازم را نخواهد داشت .

 

قیمت توری پلیسه

مزایای استفاده از توری پلیسه

 جلوگیری از ورود حشرات

 جلوگیری از ورود گرد و غبار به درون منزل

 قابلیت تمیز شدن و نظافت آسان و قابل شستشو

 دارای طول عمر بالا

 مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

 قابل استفاده برای انواع درب و پنجره ها

 لذت بردن از هوای خوب خارج از منزل به خصوص در فصل های بهار و تابستان

 جلوگیری از پخش شدن شیشه ، هنگام شکستن شیشه به خصوص در هنگام زلزله

 ایمنی بیشتر ساختمان

 امکان باز و بسته شدن بسیار آسان

 عدم اشغال فضای زیاد ( زیرا به صورت آکاردئونی جمع می شوند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند )

 حفظ سلامتی انسان ها ( به واسطه جلوگیری از ورود حشرات ، سوسک ، مارمولک و … )

 کمک به محیط زیست ( به علت عدم استفاده از سموم شیمیایی جهت دفع حشرات )

 امکان تهویه هوای داخل محیط ساختمان

شرکت المان

شرکت المان یک مجموعه با تجربه و معتبر می باشد

که انواع محصولات از قبیل انواع مدل های درب و پنجره دو جداره

با معتبر ترین برند های روز دنیا ، انواع مدل های توری پلیسه

( توری آلومینیومی ، توری کشویی ، توری پنجره دو جداره و .. ) 

انواع شیشه های لمینت و … را به فروش می رساند .

همچنین خدمات نصب این موارد را نیز انجام می دهد و محصولات خود را گارانتی می کند .

همچنین در صورت تمایل به اطلاع از قیمت توری پلیسه و هر یک از مواردی که گفته شد 

شما می توانید با این مجموعه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی این مرکز نیز بهره مند شوید .

همچنین می توانید با استفاده از واتس اپ ، با ما در ارتباط باشید و

از خدمات مشاوره ی ما در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید .

 

قیمت توری پلیسه کشویی , قیمت توری پلیسه تهران , قیمت توری پنجره , قیمت توری پلیسه مگنتی , قیمت درب توری پلیسه ای , توری پلیسه چیست , توری پلیسه تهران , انواع توری پلیسه , توری پلیسه طرح دار , توری پنجره ,

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *